Garantija ir prekių grąžinimas

MB „Sensovizija“, veikiančios pagal bendrovės nuostatus, internetinė parduotuvė www.sensoryworld.eu (toliau – Pardavėjas) supažindina Pirkėją su Pardavėjo elektroninės parduotuvės prekių garantijos ir/ar grąžinimo sąlygomis.

GARANTIJA

Pardavėjas parduodamai produkcijai taiko gamintojo nustatytą garantiją. Sugedus prekei dėl garantinio remonto atlikimo pirmiausia reikia teirautis telefonu, el. Paštu.

GRĄŽINIMAS

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti daikto garantiniam taisymui.


Prekės atsisakymo terminas 14 kalendorinių dienų. Grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Jei grąžinamas kokybiškas daiktas, atsisakant nuotolinės sutarties, jis turi būti grąžinamas toje pačioje pakuotėje, kurioje buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja: priimti nekokybišką prekę ir ją nemokamai pakeisti analogiška tinkamos kokybės preke / atitinkamai sumažinti kainą / nemokamai pašalinti daikto trūkumus / sugrąžinti sumokėtą kainą.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Civiliniu kodeksu bei Vartotojų teisių apsaugos įstatymu.

Pristatymas

Jei bendradarbiavimo sutartis nesudaryta, prekės išsiunčiamos po išankstinio apmokėjimo.

Jei sąskaita neviršija 50 EUR, skaičiuojamas pristatymo mokestis:

Omniva paštomatai

Pristatymo kaina – 2,69 Eur. Atsiimti iš Omniva paštomato yra itin greita ir paprasta. Kai siunta bus pristatyta į siuntų tašką, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyta: siuntos numeris, siuntų atsiėmimo taško pavadinimas, siuntų atsiėmimo taško adresas.

LP Express paštomatai

Pristatymo kaina – 2,59 Eur. Atsiimti iš LP Express paštomato yra itin greita ir paprasta. Kai siunta bus pristatyta į siuntų tašką, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodyta: siuntos numeris, siuntų atsiėmimo taško pavadinimas, siuntų atsiėmimo taško adresas.


Lietuvos paštu registruota siunta

Pristatymo kaina – 2,00 Eur. Siuntos iki 2 kg pristatomos į namus arba biurą. Tik tuo atveju, jei pašto darbuotojas neranda gavėjo, palieka pranešimo lapelį, su kuriuo siuntą atsiimsite savo pašto skyriuje.

Prekes į užsienį siunčiame Lietuvos paštu registruota siunta. Dėl pristatymo į užsienį susisiekite su mumis prieš apmokant užsakymą. 

Prekių pristatymas (jei turime sandėlyje) – per 5 d.d, jei reikia užsakyti – iki 40 d.d. Apie tai informuosime iškart po užsakymo pateikimo.